- Reklama -zprávyzprávy

inFEEnity posílí Samuel Oriňák

Date:

Share:

Dynamicky rostoucí společnost vsadila na férovost a lidský přístup.

Manželé Daniel a Jaroslava Ďuricovci celý svůj dosavadní život pracovali ve finančním zprostředkování. Po téměř deseti letech se rozhodli jít vlastní cestou a založili společnost inFEEnity. Ta po roce fungování dosahuje obrovského růstu a patří mezi nejrychleji rostoucí společnosti v tomto odvětví.

Čtěte také:

Co je Bitcoin a jak dnes fungují kryptoměny?

Čtěte také:

Připravenost veřejné správy k využívání umělé inteligence je nízká

Čtěte také:

Pojištění v zemích, které označí MZVEZ jako rizikové, není platné

Čtěte také:

Zaměstnanost není klíčem k ekonomickému růstu

Čtěte také:

Ruská ekonomika rostla loni nejvýrazněji za 13 let

Čtěte také:

Mašina, čo robí z drobcov dlhé

Čtěte také:

Pred 126 rokmi sa začali novodobé olympijské hry

Čtěte také:

Najdlhší blesk meral 768 kilometrov, najdlhšie trvajúci žiaril 17 sekúnd

Čtěte také:

Ako zvedavý študent zlikvidoval najstarší organizmus na svete

Čtěte také:

Zatúlaný problémista Wally si to zrejme namieril na sever

Čtěte také:

Dcera Poštovní banky rozbíhá byznys. Prodej na splátky je zastaralý

Čtěte také:

Řekli, jak chtějí pomoci firmám a živnostníkům.

Čtěte také:

Banka HSBC škrtá vysoce placené pozice, propouštět chce tisíce lidí

Čtěte také:

Zavedení eKasy neposunou, ale nebudou pokutovat čestné

Od začátku si říkali, že finanční zprostředkování chtějí dělat v mnoha směrech jinak, z čehož vyplynuly větší výhody pro jejich klienty i spolupracující zprostředkovatele.

Negativní zkušenosti v předchozí společnosti se ukázaly nakonec jako pozitivní při formování principů ve společnosti inFEEnity. Před výběrem svého nového klíčového partnera si proto určili jako základní podmínku, že všechna práva, povinnosti a výhody musí být zakotveny ve smlouvách. „Následně jsme si udělali hloubkovou analýzu největších hráčů na trhu finančního zprostředkování a od těch nejlepších jsme si vyžádali nabídky na spolupráci. Broker pool Finportal vyhrál s velkým náskokem,“ říká Jaroslava Ďuricová.

Ďuricovcom zprvu imponoval zejména informační systém Finportalu, při konečném rozhodnutí nakonec nejvíce zavážil férový a lidský přístup vedení společnosti. „Cítil jsem se jako v jiném století. Naše sny o spravedlivých podmínkách pro obě strany, které se ve světle našich předchozích zkušeností jevily jako nereálné, se zhmotnily během několika setkání.“

Mezi největší výhody spolupráce se společností inFEEnity patří možnost využívání jedinečného informačního systému provozovaného společností Finportal. „Tento informační systém je nejlepší jaký jsem v rámci finančního zprostředkování viděl,“ říká Daniel Ďurica „Místo zprostředkovatele vykoná obrovský objem práce zejména při porovnávání produktů, a zprostředkovatel se tak může díky tomu věnovat zkoumání ostatních specifických podmínek klienta, které mu následně umožní výběr nejvhodnějšího produktu pro klienta.“

Další výraznou výhodou spolupráce s inFEEnity je šířka portfolia poskytovaných produktů. Díky společnosti Finportal poskytuje inFEEnity produkty až od 72 finančních institucí. Tuto výhodu ocení nejen spolupracující zprostředkovatelé, ale zejména jejich klienti, kteří tak pod jednou střechou najdou mnohem více produktů než jinde. Klienti tak nemusí mít obavu, že jim jejich zprostředkovatel bude chtít násilím prodat jediný produkt, který má ve svém portfoliu, ale naopak mohou očekávat, že se pokusí předestřít jim co nejširší nabídku.

Přestože inFEEnity hledá nové spolupracovníky, kteří s finančním zprostředkováním teprve začínají, největší radost mají z příchodů zkušených zprostředkovatelů, kteří dosud pracovali pro konkurenci a vidí obrovské výhody, které inFEEnity nabízí.

Jednou z takových akvizic v poslední době byl příchod Samuela Oriňáka, který v konkurenční společnosti patřil mezi nejlepší zprostředkovatele. Postupně však zjistil, že peníze nejsou všechno. Přestože finanční zprostředkování prováděl od roku 2011, v posledních letech ho začaly zajímat i jiné otázky, než je výše jeho měsíčního příjmu.

Proč jste se rozhodli pro změnu?
Dlouhá léta jsem si budoval portfolio spokojených klientů, což se odrazilo na vysokých příjmech každý měsíc, jakož i na dobré pověsti mezi klienty, kterou jsem si vybudoval. S přibývajícími léty jsem však stále více řešil otázku dlouhodobé perspektivy mé činnosti. V klasických MLM byznysech je lidem slibované dlouholeté partnerství, ale nejednou jsem pozoroval jak byl dlouholetý manažer/manažerka postupně postaven na vedlejší kolej a místo slibované renty se dočkaly od mateřských společností jen difamace. Postupně jsem si prostudoval smlouvu o spolupráci, kterou jsem podepisoval jako nic nevědoucí nováček 10 let dozadu a opravdu – přišel jsem na to, že s rostoucí pozicí jsem za celou dobu nezískal žádné reálné – smluvní výhody. Naopak, byl jsem svědkem toho, že mému nejbližšímu spolupracovníkovi byl rozhodnutím se zpětnou platností zamezen postup v kariéře. Tehdy mi došlo, že kvůli vlastní jistotě a také férovosti vůči mým byznys partnerům potřebuji jasně a tedy smluvně definovaný systém nezávislý na subjektivním rozhodování akcionářů. Proto jsem se rozhodl poohlédnout po finančním trhu a hledat tyto výhody, ale bohužel jsem zjistil, že je je ochotno poskytnout jen minimum společností.

Proč právě inFEEnity? Jak jste se k nim dostali?
Manžely Ďuricovce znám dlouhá léta jako výborné finanční zprostředkovatele. O Danielovi vím, že má stejně jako já právnické vzdělání a také jsem registroval, že si založili vlastní společnost, které se moc daří. Požádal jsem je o předložení nabídky na spolupráci a byl jsem pozitivně překvapen výhodami, které svým spolupracovníkům poskytují, jakož i faktem, že je mají uvedeny výslovně ve smlouvách, aby nevznikly žádné pochybnosti o jejich úmyslech. Přestože mi nabídli mnohem vyšší provize, více mi než zkušenému zprostředkovateli vyhovovala volnost, kterou v rámci spolupráce propagovali.

Co tím myslíte?
Poskytli mi mnohem větší možnosti uplatnění díky širokému portfoliu produktů, netlačí na mě, abych při jejich prodejích naplnil určené kvóty pod hrozbou snížení provize. Takto se můžu plně věnovat potřebám klienta, aniž by mi někdo stál za zády a říkal mi co mám prodávat. Také můžu dělat tehdy, když se na to cítím. Konečně si můžu dovolenou, ale i všechny soukromé aktivity plánovat nezávisle na firemním kalendáři. Zároveň jsem dostal volnost v rámci tvz. dress code a mohu se svobodně prezentovat např. na sociálních sítích a také vykonávat libovolnou jinou výdělečnou činnost i mimo finančnictví. S odstupem času je to docela úsměvné, ale v klasických MLM firmách tyto zastaralé způsoby přetrvávají dodnes. Naštěstí inFEEnity je progresivní mladá společnost, která si uvědomuje důležitost jiných hodnot ai proto vím, že nám to spolu bude fungovat.

Jak hodnotíte Vaše rozhodnutí odejít dnes?
Nebudu to ještě hodnotit, ale dorty nebo goodbye párty jsem se zatím nedočkal. Právě v takových kritických okamžicích se ukáže skutečný charakter každého člověka. Také se mi potvrdilo to, co jsem už v minulosti odpozoroval. Na druhé straně se mé rozhodnutí odejít a přidat se k inFEEnity ukázalo jako nejlepší v mé dosavadní kariére.

Zažil jsem super přivítání a přidal se do skupiny výjimečných lidí, kteří se navzájem velmi podporují a uvědomují si nutnost změny na poli finančního zprostředkování. Díky tomu jsem se během pár týdnů dostal k vyšším příjmům, než jsem dosahoval do té doby a přitom jsem zdaleka nevyčerpal všechny své možnosti. Vidím zde prostor pro velký růst. Můj i celé sítě.

V čem vidíte hlavní výhody spolupráce se společností InFEEnity
Podmínky, které mají finanční zprostředkovatelé vytvořené v inFEEnity jsou nejlepší, jaké si umím představit, což mi potvrdila i konfrontace s jinými společnostmi. Je jen otázkou času, kdy si to uvědomí i ti zprostředkovatelé, kteří dnes pracují zejména na cíle svých nadřízených a nemají za to poskytnuty žádné jistoty. Když jsem odcházel do inFEEnity, tak se mi mnozí bývalí kolegové obrátili zády. Dokázal jsem to pochopit a nezlobím se na ně. Dnes toho už však někteří litovali, a když viděli jak jsem nakonec dopadl, sami se ptají, jak by se také mohli dostat k takovým podmínkám. Myslím, že nikoho nelze lhát donekonečna a pravda se nakonec vždy ukáže, čehož důkazem je to, že do dnešního dne mě kontaktovalo několik ředitelů konkurenčních společností a zájemců z nižšího managementu počítám na desítky. A to se mi ozývají docela spontánně.

A co vaši klienti?
Mám z jejich strany jen pozitivní ohlasy. Vždyť pro ně máme mnohem širší nabídku produktů a všechny jim umím zprostředkovat já bez nutnosti kontaktovat někoho jiného, ​​co mnozí velmi přivítali. Klientům totiž překáží bavit se o svých financích s člověkem, kterého předtím neznali a nepožívá v jejich očích žádnou důvěru. Ať už je to přihrádkový pracovník nebo pro klienta nějaký fiktivní specialista. Osobní finance jsou poměrně intimní věc a některým je obtížné tyto informace poskytovat přes telefon nebo email neznámé osobě, co plně chápu. Informační systém založený na prvcích umělé inteligence mi také velmi pomáhá a mám mnohem více času se osobně věnovat potřebám klientů. Obecně lze říci, že základní princip lepšího fungování ve vztahu ke klientovi je postaven na výborných podmínkách pro samotné zprostředkovatele. Pokud má zprostředkovatel výborné podmínky pro svou práci a je v ní spokojen, pak umí odvádět nadstandardní práci i ve vztahu ke klientovi. Naopak, je-li zprostředkovatel pod tlakem nebo je nespokojený, pak dělá chyby a ztrácí svou reputaci i chuť do práce. Společnost inFEEnity takové podmínky nabízí, a proto spolupráci s ní mohu jako zkušený zprostředkovatel jen doporučit.

━ nové příběhy

Svářecí technika: Co ke sváření potřebujete?

Zpracování kovů se v současné době stalo naprosto standardním technologickým postupem, který bez větších problémů ovládají nejenom profesionální řemeslníci, ale také zkušení kutilové. Takto masivní...

Šroubový kompresor: Jak ho připojit k systému ICONS?

V žádném případě nemůže být pochyb o tom, že moderní technologie spojené s umělou inteligencí v současné době hýbou světem. Není se čemu divit, protože tímto relativně...

Platina

Investice do platiny se stala stále populárnější mezi investory hledajícími způsoby, jak diverzifikovat své portfolia a snížit rizika spojená s tradičními investicemi. Platina je...

Prodej lodních kontejnerů: Jaký máte výběr?

Lodní kontejnery patří v současné době k jednoznačně nejrozšířenějším univerzálním přepravním jednotkám, které se bez větších problémů využívají nejenom v silniční, ale také železniční a lodní dopravě....

Když žárovka rozhoduje o tom, jak se doma cítíme

Nestačí jen svítit, ale rozzářit prostor ve kterém žijeme. Jinak nás přemůže zimní únava z nedostatku slunce. Pociťujete únavu, do ničeho se vám nechce pustit...
- Komerční sdělení -pr článek