- Reklama -zprávyzprávy

Láska se mi vždy vrátí

Date:

Share:

„Líbal mi krk a mně na celém těle najedli husí kůži. Ani jsem se ho neptala, kam ze sprchy půjde.“

I dnes vám přinášíme erotickou povídku…

Čtěte také:

Která část ženského těla je pro muže skutečně nejatraktivnější: zadek, prsa, nohy? Nebo tvář? Odpověď vás zřejmě překvapí!

Čtěte také:

Láska, či traumatické pouto, které nám ubližuje? Jak to rozeznat a poznat, že si partnera idealizujete

Čtěte také:

New York Fashion Week: To nejlepší z prvního v roce 2022! Barevná dokonalost v hlavní roli

Čtěte také:

Už nemůžu žít v úkrytu a hanbě: Kvůli redukci tuku je k nepoznání a dnes poprvé ukázala, jak procedury zdeformovaly její tělo

Čtěte také:

Dobrý krok, ale nestačí, hovoria dopravcovia na zníženie spotrebnej dane z palív

Čtěte také:

Do budúcnosti bude Európska únia potrebovať aj zákaz ruského plynu a ropy

Čtěte také:

Európska komisia navrhla piaty balík sankcií, počíta so zákazom dovozu ruského uhlia

Čtěte také:

Zadlžovanie ohrozuje verejné financie, oznámil NKÚ

Čtěte také:

Aj keď Putin zavrie kohúty s plynom, domácnosti by to nemalo obmedziť

Čtěte také:

Na pandemickou pomoc mohlo jít o miliardu eur víc. Kde se stala chyba?

Čtěte také:

Apple Pay je bezpečnější než placení samotnou kartou

Čtěte také:

Co nás naučila hospodářská krize, kterou si pamatujeme

Čtěte také:

Byt zůstává, bankovní adresu mění hypotéka

Čtěte také:

Padesát milionů na kulturu z nové výzvy ministerstva

Čtěte také:

Platina

Vyčkávám ho na zastávce a myslím jen na jedno. Jak se mě dotkne. Jak mu vložím moji studenou dlaň do jeho horkých rukou. Zahřeje mi je a přitulím se k němu. Ani necítím tu zimu kolem, když myslím na jeho úsměv.

Už jen chvíli, podívám na hodinky. Na tento den jsme s Filipem čekali dlouho. Celé tři měsíce. Vypadám ho na nádraží. Přestupuji z nohy na nohu, těším se. Tak dlouho se nedotýkal mého těla. Celá hořím už jen tou představou, že se mě hladí.

Ta situace mi připomínala časy, kdy naše babičky čekaly svým milovaným po příchodu z války. Filip pracoval ve Švýcarsku. Domů chodil zřídka, ale já jsem se na něj tak těšila. Když jsme ještě byli studenty, trávili jsme spolu více času. No to všechno bude zase dobré. Myslím jen na to, když se mi takhle vrátí naposledy a zůstane už jen můj.

Říká, že už jen dva roky. Konečně si potom postavíme vytoužený domov.

Konečně. Jeho autobus zatočil na nástupiště. Výskala bych radostí. No počkám. Vystupuje. Unavený, ale úsměv mu nechybí. Objímu ho.

„Ahoj lásko,“ volám a líbám ho po těle.

Ahoj moje,“ šeptá mi do ucha a já se toulím na jeho tělo. Cítím se tak šťastná. Dokonale. Už ho nechci pustit.

Ani se od sebe neodlepíme. Jsme sami. V našem pronajatém hnízdečku lásky. Filip mi donesl krásnou krabičku na klíče, kterou hned i zavěsil na zeď u dveří.

„Nádherná,“ řekla jsem a věděla, že si ji zavěsím i do našeho nového bytu. Navždy mi bude připomínat jeho návraty. Jak jsem ho čekala, laskala a neskonale milovala.

Nadšená koukáme na krabičku, uloží si do ní klíče. Já mu už nedočkavě líbám krk.

„Moc jsi mi chyběla,“ šeptá mi do ucha, když se otočí a naše rty se spojí v dlouhém, krásném, vášnivém polibku. Přechází mi po těle horkýma rukama. A já už jsem u něj dávno zapomněla, jak zima mi byla, když jsem stála na nádraží.

Přesně takhle jsem to měla ráda. Krásně, vášnivě, smyslně. Chtěla jsem se mu celá oddat. Ovinula jsem se kolem něj rukama, přitlačila rozkrokem a cítila, jak je po těch třech měsících doslova nedočkavý.

Sama jsem na tom nebyla jinak. Mužské ruce se mě celou dobu nedotkli a představy s ním nebyly daleko tak krásné, jako realita.

Líbal mi krk a mně na celém těle najedli husí kůže. Ani jsem se ho neptala, kam ze sprchy půjde. Jen zavěsil skříňku a věděla jsem, že to nebude ani obývací pokoj ani kuchyň, kam zamíříme. Oba jsme automaticky vykročili k ložnici.

Bylo mi tak nádherně. Konečně mi někdo jiný sundával tričko. Krásně voněl. Rty i strniště jsem cítila na mém těle po tolika týdnech čekání.

Doslova mě hltal a já jsem vzdychala. Byla jsem jako suchá země, kterou probudili jeho polibky k životu. Mé lůno bylo okamžitě vlhké.

Tak jsi mi chyběl,“ vzdychla jsem a nechala se dále hýčkat jeho doteky, objetími i šeptem, ve kterém bylo tak mnoho lásky.

Dýchala jsem prudce. Stáhnul mi tepláky, já jsem mu sundala kalhoty a v ruce držela jeho penis. Nahá jsem se k němu přivinula.

Bylo dokonalé mít kůži na pokožce, tělo na těle. Jeho penis se jemně dotýkal mé mušličky. Bylo to krásné, cítit ho opět tak blízko. Vědět, že mě už naplní. Svým nástrojem mi přešel po růžových lupíncích mého klína.

Byla jsem tak roztoužená. Jen jsem chtěla, aby to ještě trvalo déle. Filip nikam nespěchal.

„Je mi s tebou krásně,“ vzdychl.

I mně s tebou, opětovala jsem mu nadšení z našeho laskání.

Všechno klouzalo. Moje vagína ho láskyplně přijímala. Každý dotek s jeho údem vibroval mým tělem. Jemně do mě vnikl. Jen kousek a poté se opět přitiskl na klitoris. Byla jsem nadšená. Dráždil mi rty bradavky a já jsem se tím pocitem být s ním opět doslova opojovala.

Když do mě vnikl, jen jsem přivřela oči. Tyto první chvíle jsem zbožňovala. Ani se nehýbal. Nechával mě, abych si ho vychutnala a mohla ho jemně v sobě zmáčknout. Milovali jsme se dlouho. Něžně. I vášnivě.

Podržela jsem mu na čtyřech, vysedla na něj a divoce na něm jezdila. I on na mně přirážel, i do mě jemně vnikal. Moje tělo se ho neumělo nasytit.

Milovali jsme se dlouho do noci.

Když vyvrcholil, oba jsme usnuli u sebe. Schoulení, nadšeni a nazí. Připraveni milovat se hned ráno. Naše duše a těla konečně byly spolu.

Žila jsem pro tyto chvíle. Pro chvíle jeho návratů. A když jsem zavřela oči ve společném náručí, věděla jsem, že všechno toto jednou skončí. Už nebude odcházet a my si budeme usínat v náručí každou noc. V tu noc se mi s Filipem také zdálo. O tom, jak jsme na pláži, laskame se a milujeme. A ráno jsem byla šťastná, že jsme spolu. A není to jen sen.

━ nové příběhy

Vývoj plastových polotovarů: snaha o ekologičtější materiály

V posledních letech se vývoj plastových polotovarů zaměřuje na hledání ekologičtějších a udržitelnějších řešení. Jedním z hlavních směrů je výzkum biodegradabilních a recyklovatelných plastů,...

Svářecí technika: Co ke sváření potřebujete?

Zpracování kovů se v současné době stalo naprosto standardním technologickým postupem, který bez větších problémů ovládají nejenom profesionální řemeslníci, ale také zkušení kutilové. Takto masivní...

Šroubový kompresor: Jak ho připojit k systému ICONS?

V žádném případě nemůže být pochyb o tom, že moderní technologie spojené s umělou inteligencí v současné době hýbou světem. Není se čemu divit, protože tímto relativně...

Platina

Investice do platiny se stala stále populárnější mezi investory hledajícími způsoby, jak diverzifikovat své portfolia a snížit rizika spojená s tradičními investicemi. Platina je...

Prodej lodních kontejnerů: Jaký máte výběr?

Lodní kontejnery patří v současné době k jednoznačně nejrozšířenějším univerzálním přepravním jednotkám, které se bez větších problémů využívají nejenom v silniční, ale také železniční a lodní dopravě....
- Komerční sdělení -pr článek