- Reklama -zprávyzprávy

Která část ženského těla je pro muže skutečně nejatraktivnější: zadek, prsa, nohy? Nebo tvář? Odpověď vás zřejmě překvapí!

Date:

Share:

A po jakých tělech touží naopak ženy? Většina z nás okamžitě zareaguje: prsa, oči či hýždě. Není to až tak jednoznačné. Víte, co zjistili odborníci ve studii anglické online lékárenské sítě Dr. Felix?

Účastníci této zajímavé studie měli od 18 do 65 let a odpověděli na několik otázek týkajících se přitažlivosti pro opačné pohlaví. Nešlo však o osobnost, vyzařování, chování, ale průzkum se zaměřil na fyzické rysy, díky kterým jsme sexy. Výsledky ukázaly, že tyto fyzické preference se mění v závislosti na věku, lokalitě a dokonce i platu. Přemýšleli jste někdy nad tím, co vás činí přitažlivým pro opačné pohlaví?

Čtěte také:

Láska, či traumatické pouto, které nám ubližuje? Jak to rozeznat a poznat, že si partnera idealizujete

Čtěte také:

Láska se mi vždy vrátí

Čtěte také:

New York Fashion Week: To nejlepší z prvního v roce 2022! Barevná dokonalost v hlavní roli

Čtěte také:

Už nemůžu žít v úkrytu a hanbě: Kvůli redukci tuku je k nepoznání a dnes poprvé ukázala, jak procedury zdeformovaly její tělo

Čtěte také:

Dobrý krok, ale nestačí, hovoria dopravcovia na zníženie spotrebnej dane z palív

Čtěte také:

Do budúcnosti bude Európska únia potrebovať aj zákaz ruského plynu a ropy

Čtěte také:

Európska komisia navrhla piaty balík sankcií, počíta so zákazom dovozu ruského uhlia

Čtěte také:

Zadlžovanie ohrozuje verejné financie, oznámil NKÚ

Čtěte také:

Aj keď Putin zavrie kohúty s plynom, domácnosti by to nemalo obmedziť

Čtěte také:

Na pandemickou pomoc mohlo jít o miliardu eur víc. Kde se stala chyba?

Čtěte také:

Apple Pay je bezpečnější než placení samotnou kartou

Čtěte také:

Co nás naučila hospodářská krize, kterou si pamatujeme

Čtěte také:

Byt zůstává, bankovní adresu mění hypotéka

Co považují muži za nejatraktivnější na ženách? Je to její tvář!
Téměř polovina dotázaných mužů (46 procent) uvedla jako nejatraktivnější rys ženy – její tvář. Následoval zadek (18 procent), vlasy (11 procent) a nohy (9 procent). Prsa se překvapivě umístila až na pátém místě (8 procent), takže, pokud přemýšlíte, jak přitáhnout chlapa, namísto zvětšení prsou navštivte raději kadeřnici.

A co naopak považují ženy za nejatraktivnější na mužích?
Ženy na mužích nejvíce obdivují hrudník, přičemž až 24 procent si vybralo za nejatraktivnější na mužích mužská prsa. Následovaly vlasy s 22 procenty. Stojí za zmínku, že jak ženy stárnou, tak jsou pro ně vlasy na mužích stále přitažlivější. Zřejmě je to proto, že muži s plnou hlavou vlasů se s přibývajícími léty hledají podstatně obtížněji.

Třetí nejatraktivnější částí mužského těla pro ženy byly paže (19 procent), následoval zadek (13 procent) a tvar těla do V (9 procent). Oči dosáhly jen 3 procenta a pouze 2 procenta žen uvedly za nejatraktivnější na muži jeho tvář. Takže, u mužů není až tak důležitá krása ve tváři, více dosáhnou, pokud mají pěknou hruď, dobré vlasy, svalnaté ruce, pěkný zadek a tvar těla do V.

Jak se mění preference s ohledem na příjem?
Zajímavé bylo také zjištění, že ženy s vyšším příjmem preferují mužské břicho a hruď, zatímco ženy s nižším příjmem – mužské ruce. U mužů to bylo jednodušší – bez ohledu na příjem, dokonce i lokalitu, všichni uváděli za nejatraktivnější na ženě její tvář.

Fakta o atraktivních částech ženského těla:

Záď
Ženský zadek je tak fascinující, že nejen muži, ale i ženy se rády podívají na jinou ženu s opravdu dobrým zadkem. Zadky mají nejrůznější tvary a velikosti. Někteří muži milují velké a šťavnaté zadky, jiní zase menší, ale dokonale tvarované. Krásný zadeček je znakem toho, že žena cvičí a pečuje o své tělo.

Záď a široké boky jsou symbolem ženskosti a plodnosti, a to je asi největší důvod, proč muže tak přitahuje. Většina mužů dává přednost zadkům před prsy. Samozřejmě, tvar hýždí závisí na tělesné konstituci a genetice.

Vlasy
Nic není tak krásné jako lesklé a zdravé vlasy. Muži většinou milují dlouhé vlasy, ale ne vždy tomu tak musí být. Každá barva vlasů v sobě nese jiný typ krásy. Blond dívky působí nevinně a něžně, zrzky působí ohnivě a vzrušující, zatímco dívky s černými vlasy působí exoticky a tajemně.

Je velmi důležité, jak barva vlasů ladí s odstínem pokožky. Například tmavé vlasy v kombinaci s tmavší pokožkou se líbí mnoha mužům. Světlé vlasy se obvykle spojují s bledou pokožkou. Záleží na vkusu a je to opravdu těžké zobecňovat.

Kůže, speciálně na tváři
Hladká, hydratovaná a vyživená pleť je něco, co muže vždy přitahovalo. Ženy se dokonce v minulosti koupaly v mléce, aby jejich pokožka byla co nejhladší. Hladká a pružná pokožka je jednoduše dalším symbolem ženskosti. Muži obdivují krásnou pleť. Samozřejmě, krásná pleť vyžaduje spoustu péče zvenčí i zevnitř – ale rozhodně to stojí za to!

Rty
Říká se, že pokud se vám někdo zahledí na rty, určitě vás chce políbit. Líbání je jedním ze způsobů, jak projevit náklonnost, takže krásné rty jsou u mužů velmi ceněny. Muži většinou milují plné rty, ale nemají rádi, když nevypadají přirozeně. Nejdůležitější na rtech je, aby vypadaly přirozeně. Mužům se také velmi líbí, když mají ženy široký, krásný úsměv.

━ nové příběhy

Vývoj plastových polotovarů: snaha o ekologičtější materiály

V posledních letech se vývoj plastových polotovarů zaměřuje na hledání ekologičtějších a udržitelnějších řešení. Jedním z hlavních směrů je výzkum biodegradabilních a recyklovatelných plastů,...

Svářecí technika: Co ke sváření potřebujete?

Zpracování kovů se v současné době stalo naprosto standardním technologickým postupem, který bez větších problémů ovládají nejenom profesionální řemeslníci, ale také zkušení kutilové. Takto masivní...

Šroubový kompresor: Jak ho připojit k systému ICONS?

V žádném případě nemůže být pochyb o tom, že moderní technologie spojené s umělou inteligencí v současné době hýbou světem. Není se čemu divit, protože tímto relativně...

Platina

Investice do platiny se stala stále populárnější mezi investory hledajícími způsoby, jak diverzifikovat své portfolia a snížit rizika spojená s tradičními investicemi. Platina je...

Prodej lodních kontejnerů: Jaký máte výběr?

Lodní kontejnery patří v současné době k jednoznačně nejrozšířenějším univerzálním přepravním jednotkám, které se bez větších problémů využívají nejenom v silniční, ale také železniční a lodní dopravě....
- Komerční sdělení -pr článek